Ogłoszenie Stowarzyszenia Bartłomiej

Stowarzyszenie Bartłomiej zaprasza małżeństwa, całe rodziny, dzieci młodzież, starszych i młodych, mężczyzn i kobiety kółka różańcowe, wspólnotę Domowego Kościoła, ministrantów, scholę, chór wszystkich tych którym nie jest obojętny wymagający wspólnej modlitwy czas w którym przyszło nam żyć na pielgrzymkę autokarową do Kodnia na ekstremalną modlitwę różańcową wzdłuż granic Polski. Wyjazd o godz. 5:00 dnia 7 października 2017r. z parkingu przy kościele, koszt 50,00 złotych przy 50 osobach. Zapisujących się prosimy o podanie nr PESEL w celu zawarcia ubezpieczenia na czas przejazdu. Zapisy u pana organisty Jacka Żołnierzaka

więcej

Figura Matki Bożej Fatimskiej w naszym kościele

Bierzmowanie w naszej Parafii

Sakrament Bierzmowania, Janówek 2017W środę 19. kwietnia o godz.18.00. Biskup Marek Solarczyk udzielił Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. W trakcie Mszy Św.zostały również poświęcone obrazy MB Nieustającej Pomocy, Św Józefa z Dzieciątkiem Jezus oraz dwie figury aniołów w prezbiterium.

więcej

Uroczystości w Parafii

Niedzielne czytania dla ministrantów

słuchamy biblii Na stronie znajdują się czytania z biblii na każdy dzień tygodnia, czytania ślubne, modlitwy jak również wiele przydatnych informacji dotyczących Pisma Świętego. Czytania te również można słuchać na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach).