Odpust parafialny

W tym tygodniu 24 VIII w czwartek we Wspólnocie Parafialnej przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową Św. Bartłomieja Ap. Natomiast w dniu 23 VIII, w środę, będzie dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu w ramach 40 godz. nabożeństwa i przygotowania modlitewnego do Odpustu.

Figura Matki Bożej Fatimskiej w naszym kościele

Bierzmowanie w naszej Parafii

Sakrament Bierzmowania, Janówek 2017W środę 19. kwietnia o godz.18.00. Biskup Marek Solarczyk udzielił Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. W trakcie Mszy Św.zostały również poświęcone obrazy MB Nieustającej Pomocy, Św Józefa z Dzieciątkiem Jezus oraz dwie figury aniołów w prezbiterium.

Uroczystości w Parafii

Niedzielne czytania dla ministrantów

słuchamy biblii Na stronie znajdują się czytania z biblii na każdy dzień tygodnia, czytania ślubne, modlitwy jak również wiele przydatnych informacji dotyczących Pisma Świętego. Czytania te również można słuchać na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach).