Bierzmowanie w naszej Parafii

Sakrament Bierzmowania, Janówek 2017W środę 19. kwietnia o godz.18.00. Biskup Marek Solarczyk udzielił Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. W trakcie Mszy Św.zostały również poświęcone obrazy MB Nieustającej Pomocy, Św Józefa z Dzieciątkiem Jezus oraz dwie figury aniołów w prezbiterium.

Uroczystości w Parafii

Zapraszamy na nauki przedmałżeńskie

Zapraszamy narzeczonych planujących wstąpić w Sakramentalny Związek Małżeński, do udziału w naukach przedmałżeńskich, które odbywać się będą w naszej Parafii. Przewidzianych jest 10 spotkań, we wtorki o godz.19.00 w sali na plebani. Pierwsza konferencja odbędzie się 28 lutego o godz.19.00.

Niedzielne czytania dla ministrantów

słuchamy biblii Na stronie znajdują się czytania z biblii na każdy dzień tygodnia, czytania ślubne, modlitwy jak również wiele przydatnych informacji dotyczących Pisma Świętego. Czytania te również można słuchać na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach).