Zapraszamy na nauki przedmałżeńskie

Zapraszamy narzeczonych planujących wstąpić w Sakramentalny Związek Małżeński, do udziału w naukach przedmałżeńskich, które odbywać się będą w naszej Parafii. Przewidzianych jest 10 spotkań, we wtorki o godz.19.00 w sali na plebani. Pierwsza konferencja odbędzie się 28 lutego o godz.19.00.

Niedzielne czytania dla ministrantów

słuchamy biblii Na stronie znajdują się czytania z biblii na każdy dzień tygodnia, czytania ślubne, modlitwy jak również wiele przydatnych informacji dotyczących Pisma Świętego. Czytania te również można słuchać na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach).

Anioły z Janówka kolędują w Warszawie

Orszak Trzech Króli 2017. Zachęcam do obejrzenia fotograficznego sprawozdania z warszawskiego kolędowania naszych Aniołów

Wieliszew. Zoragnizowany po raz drugi - Orszak Trzech Króli w Krubinie - sprawozdanie

6 stycznia obchodzimy Święto Objawienia Pańskiego, potocznie nazywane Świętem Trzech Króli. Przy bardzo mroźnym dniu po raz drugi przez miejscowość Krubin ulicami przeszło w przepięknym i kolorowym Orszaku Trzech Króli duża grupa mieszkańców Krubina i zaproszonych gości. Orszak wyruszył o godzinie 14:15 po błogosławieństwie ks. Józefa Kałęckiego proboszcza tutejszej parafii. Podążając za trzema Mędrcami ze wschodu wyruszyliśmy Start CSK w Krubinie. Dalej droga prowadziła ulicami Jeziorną, Łabedziową, Nowodworską, Witosa, Leśną i nowym osiedlem w Krubinie ulicą Polna i Czerwienną.

Spotkanie opłatkowe ministrantów i chórku

W ostatnim dniu 2016 odbyło się spotkanie opłatkowe chórku i ministrantów z naszej parafii. Spotkanie rozpoczęła wspólna kolęda, a następnie ksiądz proboszcz odczytał fragment z ewangelii Łk2. Były życzenia i wspólne łamanie się opłatkiem. W tym świątecznym klimacie pożegnaliśmy 2016 rok

Ogłoszenia o uroczystościach w parafii