Sobota XXIV tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie obowiązkowe Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
Zaloguj
Informacja o cookies
Translokaty 2008
Katedra, Kuria, 19 czerwca 2008

Pierwsze parafie Księży Neoprezbiterów


1. Ks. Marek Barszczewski – MB Częstochowskiej w Wołominie

2. Ks. Tomasz Bobel – Św. Jana Kantego w Legionowie

3. Ks. Paweł Cudny – Stanisławów k. Mińska Maz.

4. Ks. Paweł Czeluściński – Józefów k. Otwocka

5. Ks. Michał Dziedzic – NSPJ w Starej Miłośnie

6. Ks. Paweł Kondracki – Radzymin

7. Ks. Łukasz Król – Św. Łucji w Warszawie – Rembertowie

8. Ks. Rafał Legucki – Duczki

9. Ks. Sebastian Łazarz – Kołbiel

10. Ks. Krzysztof Mikołajek – Halinów

11. Ks. Wiesław Mroziński – Świętej Trójcy w Kobyłce

12. Ks. Adam Ołdak – Świętej Rodziny w Warszawie

13. Ks. Emil Parafiniuk – NMP Matki Kościoła w Sulejówku

14. Ks. Mariusz Przywoźny – Wniebowzięcia NMP w Warszawie – Zerzeniu

15. Ks. Dariusz Rosłon – MB Dobrej Rady w Warszawie – Miedzeszynie

16. Ks. Krzysztof Szczepanik – Św. Franciszka z Asyżu w W-wie – Tarchominie

17. Ks. Paweł Włas – NSPJ w w Warszawie – Falenicy

18. Ks. Michał Włoch – Św. Brata Alberta w Warszawie – Wesołej

19. Ks. Mariusz Zieliński – Św. Antoniego w Mińsku Maz.


Zmiany wikariuszowskie i rezydentów

Dekanat Aniński

MB Królowej Polski w Aninie przychodzi na rezydenta Ks. Mariusz Wedziuk (doktorant) z parafii Nieporęt

Warszawa, MB Dobrej Rady w Miedzeszynie odchodzi Ks. Krzysztof Filipowicz na kapelana Szkoły Sióstr Felicjanek w Wawrze, przychodzi Ks. Dariusz Rosłon neoprezbiter

Warszawa, Najśw. Serca Pana Jezusa w Falenicy odchodzi Ks. Artur Szajko do parafii MB Zwycięskiej w Rembertowie, przychodzi Ks. Paweł Włas neoprezbiter

Warszawa, Św. Benedykta w Sadulu odchodzi Ks. Adam Galikowski do parafii MB Królowej Polski w Otwocku – Kresach, przychodzi Ks. Artur Więsik z parafii Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie – Tarchominie

Warszawa, Wniebowzięcia NMP w Zerzniu odchodzi Ks. Bronisław Micek na administratora ośrodka Dobrego Pasterza w Warszawie- Miedzeszynie, przychodzi Ks. Mariusz Przywoźny neoprezbiter na II wikariusza


Dekanat Bródnowski

Warszawa, Św. Marii Magdaleny odchodzi Ks. Marek Kozłowski do parafii, przychodzi Ks. Janusz Ryglewicz z parafii Św. Ap. Jana i Pawła w Warszawie – Orliku

Warszawa, Św. Faustyny odchodzi Ks. Michał Chaciński do parafii Św. Feliksa w Warszawie – Marysinie Wawerskim, przychodzi Ks. Grzegorz Grzymkiewicz z parafii MB Częstochowskiej w Wołominie
odchodzi Ks. Emil Owczarek do parafii MB Zwycięskiej w Rembertowie, przychodzi Ks. Hubert Walczyk z parafii NSPJ w Warszawie – Starej Miłośnie


Dekanat Grochowski

Warszawa, Św. Ap. Jana i Pawła odchodzi Ks. Janusz Ryglewicz do parafii Św. Marii Magdaleny w Warszawie, przychodzi Ks. Bogusław Wnuk z parafii Św. Jakuba w Warszawie – Tarchominie

Warszawa, Najcz. Serca Maryi przychodzi na rezydenta Ks. Edward Skiba z parafii MB Częstochowskiej w Wołominie
odchodzi Ks. Jan Balicki z kapelana DPS na ul. Hetmańskiej na rezydenta NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie, przychodzi Ks. Jakub Kowalczyk z parafii Duczki (studia z logiki UKSW)


Warszawa, Nawrócenia Św. Pawła Ap.
odchodzi Ks. Robert Piotrkowicz do parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu, przychodzi Ks. Zbigniew Skowyra z parafii Św. Brata Alberta w Warszawie – Zielonej

Warszawa, MB Królowej Polskich Męczenników odchodzi Ks. Zbigniew Rajski do parafii Św. Jakuba w Warszawie – Tarchominie, przychodzi Ks. Andrzej Sulej z parafii NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie – Trachomnie


Dekanat Praski

Warszawa, Katedra odchodzi Ks. Jerzy Sieńkowski na administratora parafii Nieporęt, przychodzi Ks. Jacek Szabaciuk z parafii Józefów k. Otwocka
Ks. Kamil Chojnacki z wikariusza parafii na rezydenta (doktorant), przychodzi Ks. Dariusz Stonio z parafii NMP Matki Kościoła w Sulejówku


Warszawa, Chrystusa Króla
przychodzi Ks. Marcin Bielicki na wikariusza (studia z liturgiki)

Warszawa, Św. Marka przychodzi Ks. Bartosz Adamczewski z Rzymu na rezydenta

Warszawa, Św. Rodziny odchodzi Ks. Paweł Adler do pracy w duszpasterstwie Polonii w Irlandii, przychodzi Ks. Adam Ołdak neoprezbiter


Dekanat Rembertowski

Warszawa, Św. Feliksa w Marysinie Wawerskim przychodzi Ks. na II wikariusza Ks. Michał Chaciński z parafii Św. Faustyny w Warszawie
przychodzi Ks. Krzysztof Filipowicz na kapelana Szkoły Sióstr Felicjanek

Warszawa, MB Zwycięskiej odchodzi Ks. Piotr Ejsmont na administratora parafii Wyszków – Rybienko Leśne, przychodzi Ks. Artur Szajko z parafii NSPJ w Warszawie – Falenicy
odchodzi Ks. Robert Ziółkowski do parafii Najcz. Serca Maryi w Warszawie, przychodzi Ks. Emil Owczarek z parafii Św. Faustyny w Warszawie
przychodzi Ks. Paweł Sołowiej z Rzymu na kapelana Sióstr Loretanek

Warszawa, NSPJ w Starej Miłośnie odchodzi Ks. Hubert Walczyk do parafii Św. Faustyny w Warszawie, przychodzi Ks. Michał Dziedzic neoprezbiter

Warszawa, Św. Brata Alberta

Warszawa, Św. Łucji w Rembertowie odchodzi Ks. Fabian Powała do parafii MB Częstochowskiej w Wołominie, przychodzi Ks. Łukasz Król neoprezbiter


Dekanat Tarchomiński

Nieporęt odchodzi Ks. Mariusz Wedziuk na rezydenta parafii MB Królowej Polski w Warszawie – Aninie, przychodzi na administratora parafii Ks. Jerzy Sieńkowski z parafii katedralnej

Warszawa, NMP Matki Pięknej Miłości odchodzi Ks. Andrzej Sulej do parafii MB Królowej Polskich Męcz. w Warszawie, przychodzi Ks. Wojciech Pieniak z parafii Radzymin
przychodzi na rezydenta Ks. Jan Balicki z DPS na ul. Hetmańskiej

Warszawa, Św. Franciszka z Asyżu odchodzi Ks. Artur Więsik do parafii Św. Benedykta w Warszawie – Sadulu, przychodzi Ks. Krzysztof Szczepanik neoprezbiter

Warszawa, Św. Jakuba odchodzi Ks. Bogusław Wnuk do parafii Św. Ap. Jana i Pawła w Warszawie – Orliku, przychodzi Ks. Zbigniew Rajski z parafii MB Królowej Polskich Męczenników w Warszawie


Dekanat Jadowski

Jadówodchodzi Ks. Marek Jeznach do parafii Narodzenia NMP w Mińsku Maz. przychodzi Ks. Zbigniew Kloch z parafii Wieliszew


Dekanat Kobyłka

Świętej Trójcy w Kobyłce odchodzi Ks. Marek Gawle do parafii Miłosierdzia Bożego w Legionowie, przychodzi Ks. Wiesław Mroziński neoprezbiter


Dekanat Legionowski

Legionowo, Miłosierdzia Bożego odchodzi chory Ks. Cezary Banaszek, przychodzi Ks. Marek Gawle z parafii Świętej Trójcy w Kobyłce

Legionowo, Św. Jana Kantego odchodzi Ks. Piotr Pierzchała (doktorant) na kapelana DPS w Legionowie, przychodzi Ks. Tomasz Bobel neoprezbiter
odchodzi Ks. Mariusz Gosik z kapelana DPS do parafii Wiązowna, przychodzi Ks. Piotr Pierzchała (doktorant) z parafii Św. Jana Kantego w Legionowie

Wieliszew odchodzi Ks. Zbigniew Kloch do parafii Jadów, przychodzi Ks. Robert Ziółkowski z parafii MB Zwycięskiej w Warszawie – Rembertowie

Dekanat Mińsk Narodzenia

Parafia Narodzenia NMP w Mińsku odchodzi Ks. Jerzy Danecki do ośrodka duszpasterskiego w Wólce Mińskiej, przychodzi Ks. Marcin Kaczmarski z parafii MB Królowej Polski w Otwocku – Kresach
odchodzi Ks. Artur Zawadka do parafii Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach, przychodzi Ks. Marek Jeznach z Jadowa

Parafia Jakubów odchodzi Ks. Dariusz Franczak do parafii Glinianka, przychodzi Ks. Daniel Łaszcz z parafii Stanisławów k. Mińska


Dekanat Mińsk Św. Antoniego

Dębe Wielkie przychodzi Ks. Mariusz Włodkowski z parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu

Mińsk, Św. Antoniego odchodzi Ks. Piotr Milewski do parafii Św. Wincentego a Paulo w Otwocku, przychodzi Ks. Mariusz Zieliński neoprezbiter

Kołbiel odchodzi Ks. Marcin Bielicki na wikariusza do parafii Chrystusa Króla w Warszawie (studia z liturgiki) przychodzi Ks. Sebastian Łazarz neoprezbiter


Dekanat Otwocki

Św. Wincentego, Otwock odchodzi Ks. Leszek Rasztawicki na studia na Biblicum, przychodzi Ks. Piotr Milewski z parafii Św. Antoniego w Mińsku Maz.

Glinianka przychodzi Ks. Dariusz Franczak z parafii Jakubów

Michalin przychodzi Ks. Robert Jankowski z parafii Halinów na II wikariusza

Wiązowna przychodzi Ks. Mariusz Gosik z DPS w Legionowie na II wikariusza


Dekanat Otwock-Kresy

Józefów k. Otwocka odchodzi Ks. Jacek Szabaciuk do parafii katedralnej, przychodzi Ks. Paweł Czeluściński neoprezbiter

Otwock, MB Królowej Polski odchodzi Ks. Marcin Kaczmarski do parafii Narodzenia NMP w Mińsku Maz., przychodzi Ks. Adam Galikowski z parafii Św. Benedykta w Warszawie


Dekanat Radzymiński

Radzymin odchodzi Ks. Wojciech Pieniak do parafii NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie – Tarchominie, przychodzi Ks. Paweł Kondracki neoprezbiter


Dekanat Stanisławowski

Stanisławów k. Mińska odchodzi Ks. Daniel Łaszcz do parafii Jakubów, przychodzi Ks. Paweł Cudny neoprezbiter


Dekanat Sulejówek

Sulejówek, Matki Kościoła odchodzi Ks. Dariusz Stonio do parafii katedralnej, przychodzi Ks. Emil Parafiniuk neoprezbiter

Halinów odchodzi Ks. Robert Jankowski do parafii Michalin, przychodzi Ks. Krzysztof Mikołajek neoprezbiter


Dekanat Tłuszcz

Tłuszcz, Przemienienia Pańskiego odchodzi Ks. Mariusz Włodkowski do parafii Dębe Wielkie, przychodzi Ks. Robert Piotrkowicz z parafii Nawrócenia Św. Pawła Ap. w Warszawie


Dekanat Wołomiński

Duczki odchodzi Ks. Jakub Kowalczyk do DPS na ul. Hetmańskiej (studia z logiki UKSW), przychodzi Ks. Rafał Legucki neoprezbiter

Wołomin, MB Częstochowskiej odchodzi Ks. Grzegorz Grzymkiewicz do parafii Św. Faustyny w Warszawie, przychodzi Ks. Marek Barszczewski neoprezbiter
odchodzi Ks. Edawrd Skiba na rezydenta do parafii Najcz. Serca Maryi w Warszawie, przychodzi Ks. Fabian Powała z parafii Św. Łucji w Warszawie – Rembertowie


Dekanat Zielonkowski

Ząbki, Zesłania Ducha Św. przychodzi Ks. Artur Zawadka z parafii Narodzenia NMP w Mińsku Maz. na II wikariusza

Zielonka, MB Częstochowskiej odchodzi Ks. Dariusz Zając do pracy na Syberii, przychodzi Ks. Marek Kozłowski z parafii Św. Marii Magdaleny w Warszawie

odchodzi Ks. Zbigniew Skowyra do parafii Nawrócenia Św. Pawła w Warszawie – Grochowie, przychodzi Ks. Michał Włoch neoprezbiter
Dod. Ks. Wojciech Lipka 19.06.2008 o 13:37