Parafia św. Anny w Długiej Kościelnej

Wypowiedzi niektórych uczniów z ZSP w Halinowie możemy przeczytać w Małym Rycerzyku Niepokalanej Nr 2 (275) Luty 2017. Pozostałe wypowiedzi znajdzieciena stronie internetowej www.malyrycerzyk.pl.

Oto jak poradzili sobie z pytaniem nasi mali parafianie:
Jóźwik Zosia - W oczach Maryi stajemy się piękni, gdy robimy dobre uczynki, chodzimy do kościoła i jesteśmy zawsze uśmiechnięci.
Antkowiak Antek - W oczach Maryi stajemy się piękni, kiedy pomagamy innym ludziom.
Weronika Kuka - W oczach Maryi jesteśmy piękni, kiedy pomagamy słabszym i potrzebującym. Kiedy modlimy się za dusze znajdujące się w czyśćcu oraz za ludzi, którzy tej modlitwy potrzebują. Ale najpiękniejsi stajemy się wtedy, kiedy mamy złożone ręce z różańcem, klęczymy i modlimy się tak mocno, że nawet nie jesteśmy świadomi, że czas płynie.

Na ostatnich stronach w Małym Rycerzyku Niepokalanej czeka na niektórych niespodzianka - artykuł i zdjęcia z naszej wspólnej pielgrzymki pierwszokomunijnej do Niepokalanowa.
Zachęcam Was do czytania i prenumeraty Małego Rycerzyka Niepokalanej. Naprawdę warto!! IDŹCIE I GŁOŚCIE, ŻE MARYJA JEST PIĘKNA…

Małgorzata Cudny