Parafia św. Anny w Długiej Kościelnej

Objawienia Cataliny Rivers posiadają imprimatur lokalnego Kościoła Katolickiego. Władze Kościoła w Boliwii głęboko poruszone Bożymi znakami, przekonawszy się po ich zbadaniu, że są one prawdziwe i istotne w ewangelizacji dzisiejszego świata, powołały w Boliwii organizację pod nazwą Apostolat Nowej Ewangelizacji, która zajmuje się rozpowszechnianiem Bożego orędzia podyktowanego Catalinie. W najnowszym wydaniu jej książek, do których należy również „Tajemnica Mszy Świętej”, arcybiskup Apaza napisał: „Przeczytaliśmy książki Cataliny i jesteśmy przekonani, że jedynym ich celem jest prowadzenie nas wszystkich drogą zapoczątkowaną w Ewangelii…

A oto fragment tekstu pochodzącego z książki Tajemnica Mszy Świętej. Świadectwo Cataliny Rivas, mówiący o potrzebie modlitw za kapłanów:

….drodzy bracia i siostry, to jest moment, w którym powinniśmy modlić się za nich, bo oni są Kościołem tak jak i my, świeccy. Wiele razy my, świeccy, żądamy tak wiele od kapłanów, ale nie jesteśmy zdolni modlić się za nich, niezdolni zrozumieć, że oni są ludźmi, niezdolni zrozumieć i docenić samotności, która często towarzyszy kapłanowi. Powinniśmy zrozumieć, że kapłani są ludźmi tak jak my i że potrzebują być zrozumiani, otoczeni opieką. Potrzebują naszego uczucia i uwagi, ponieważ oddają swoje życie za każdego z nas jak Jezus, przez bycie konsekrowanymi dla Niego. Pan Bóg chce, żeby lud, który mu powierzył, modlił się i pomagał w uświęcaniu Pasterza. Pewnego dnia, gdy będziemy już po drugiej stronie, zrozumiemy cuda, które Pan zdziałał, dając nam kapłanów, którzy pomagają nam zbawiać nasze dusze….

Przez ręce kapłanów Bóg udziela nam łask, których wartość ciężko jest nam wyobrazić. Powinniśmy modlić się za naszych kapłanów, aby trwali w świętości i aby wytrwali w służbie. W przyszłości również nasze dzieci będą potrzebowały świętych kapłanów, módlmy się aby ich nie zabrakło naszym dzieciom.

Źródło: trwamy.pl