Parafia św. Anny w Długiej Kościelnej

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji.
2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16:45.
3. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy rekolekcje przed Nawiedzeniem naszej Parafii przez Obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Będą to także rekolekcje przez Świętami Bożego Narodzeniem. Plan rekolekcji można znaleźć na stronie internetowej, w gablocie oraz na ulotkach, które zostały dostarczone do wszystkich domów w naszej Parafii. Wszystkim, którzy pomogli w rozniesieniu ulotek składamy serdeczne podziękowania.
4. Zachęcamy do wrzucania do stągwi przed ołtarzem naszych ofiar duchowych dla Jezusa i Maryi, które zaniesiemy w czasie Nawiedzenia Obrazu.
5. Potrzebna jest krew dla czteroletniej Zuzi chorej na białaczkę. Będzie możliwość oddania krwi 9 grudnia od godziny 9:00 do 13:00 w szkole w Brzezinach. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
6. Są jeszcze wolne intencje w listopadzie, np. podczas rekolekcji parafialnych.
7. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.