Parafia św. Anny w Długiej Kościelnej

1. W związku z podjętymi koniecznymi pracami wokół naszego kościoła i na cmentarzu parafialnym dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie kosztów prac remontowych. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary i hojność Waszych serc.
2. Msza Święta w intencji Ojczyzny z okazji rocznicy napaści Sowietów na Polskę, jutro, 18 września, o godzinie 11:00.
3. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszego Pełnego Uczestnictwa we Mszy Świętej, czyli do tzw. Pierwszej Komunii Świętej, odbędzie się w poniedziałek 18 września. Rodziców z dziećmi zapraszamy tego dnia na Mszę Świętą o godzinie 18:00 i spotkanie.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16:45.
5. Zapraszamy młodzież (od 7 klasy szkoły podstawowej) na spotkania oazowe Ruchu Światło-Życie w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
6. Dzieci chcące śpiewać w następną niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 10:30, zapraszamy na próbę śpiewu za tydzień (w niedzielę) o godzinie 10:00.
7. Zbiórki ministrantów i kandydatów w sobotę o godzinie 10:00.
8. Zachęcamy do zapoznania się z akcją Nie piję, bo kocham. Więcej szczegółów w gablocie.
9. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.