Czwartek XXX tygodnia okresu zwykłego
Zaloguj
Informacja o cookies
Kalendarium Diecezjalnego Jerycha Różańcowego
30 listopada 2013 r. – 29 listopada 2014 r.

Podajemy informacje dotyczące rejonów i terminów adoracji podejmowanej w ramach Diecezjalnego Jerycha Różańcowego przez poszczególne Parafie, zgromadzenia zakonne, środowiska i instytucje.

Przypominamy, że podane daty dotyczą momentu rozpoczęcia modlitwy; inauguracja parafialna ma miejsce zawsze o godzinie 19.00; modlitwa trwa od tego momentu pełną dobę (lub dłużej, jeśli taka była deklaracja Parafii).

W przypadku wspólnot – parafialnych i innych – czuwających dłużej niż dwa dni terminy adoracji Najświętszego Sakramentu podajemy w kluczu: początek pierwszej i początek ostatniej doby modlitwy

XLIII rejon: 20-26 września 2014

Klembów, Parafia św. Klemensa PM – 20 września, sobota
Wołomin-Helenów, Parafia św. Faustyny - 21 września, niedziela
Ostrówek, Parafia NMP Matki Kościoła – 22 września, poniedziałek
Duczki, Parafia MB Nieustającej Pomocy – 23 września wtorek
Majdan, Parafia NMP Królowej Różańca Świętego – 24 września, środa
Kamieńczyk n/Bugiem, Parafia Wniebowzięcia NMP - 25 września, czwartek
Loretto, kaplica Sióstr Loretanek - 26 września, piątek

XLIV rejon: 27 września - 3 października 2014

Celestynów, Parafia Wniebowzięcia NMP – 27–30 września, sobota-wtorek (zakończenie 1 października o godz. 19.00)
Jadów, Parafia św. Jakuba Apostoła – 1-3 października, środa-piątek (zakończenie 4 października o godz. 19.00)

XLV rejon: 4-10 października 2014

Tłuszcz, Parafia Przemienia Pańskiego – 4 października, sobota
Tłuszcz, Parafia Męczenników Podlaskich – 5 października, niedziela
Miąse, Parafia św. Jana Chrzciciela – 6 października, poniedziałek
Franciszków, Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP i św. Franciszka - 7 października, wtorek
Jasienica, Parafia Narodzenia Pańskiego - 8 października, środa
Postoliska, Parafia św. Stanisława BM – 9-10 października, czwartek-piątek

XLVI rejon: 11-18 października 2014

Ząbki, Parafia Świętej Trójcy – 11–18 października, sobota-piątek
Kobyłka, Parafia Świętej Trójcy – 18 października, sobota
Ossów, Parafia MB Zwycięskiej – 19 października, niedziela
Kobyłka, Parafia Bł. Matki Teresy z Kalkuty – 20 października, poniedziałek
Kobyłka, Parafia Św. Kazimierza Królewicza – 21 października, wtorek
Nadma, Parafia św. Jana Chrzciciela – 22 października, środa
Słupno, Parafia MB Fatimskiej i bł. Bronisława Markiewicza – 23 października, czwartek
Marki-Struga, Parafia św. Andrzeja Boboli – 24 października, piątek

XLVII rejon: 25 - 31 października

Zgromadzenia Zakonne Żeńskie DW-P

XLVIII rejon: 1-7 listopada 2014 roku

Parafia MB Królowej Polski, Jabłonna

XLIX rejon: 8-14 listopada 2014 roku

Kaplica Szpitala Międzyleskiego

L rejon: 15–21 listopada 2014 roku

Warszawa-Rembertów - Kaplica Zgromadzenia Sióstr Loretanek

- następne informacje będą podawane sukcesywnie, w miarę koordynowania szczegółów kalendarium.

Ks. Dariusz Korbik
Wydział Duszpasterstwa Ogólnego

Dod. Joanna Solak 22.11.2013 o 15:20, akt. 25.09.2014 o 11:04