XXXIV Niedziela okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Św. Klemensa I, św. Kolumbana
Kalendarium Diecezjalnego Jerycha Różańcowego
30 listopada 2013 r. – 29 listopada 2014 r.

Podajemy informacje dotyczące rejonów i terminów adoracji podejmowanej w ramach Diecezjalnego Jerycha Różańcowego przez poszczególne Parafie, zgromadzenia zakonne, środowiska i instytucje.

Przypominamy, że podane daty dotyczą momentu rozpoczęcia modlitwy; inauguracja parafialna ma miejsce zawsze o godzinie 19.00; modlitwa trwa od tego momentu pełną dobę (lub dłużej, jeśli taka była deklaracja Parafii).

W przypadku wspólnot – parafialnych i innych – czuwających dłużej niż dwa dni terminy adoracji Najświętszego Sakramentu podajemy w kluczu: początek pierwszej i początek ostatniej doby modlitwy

XLVIII rejon: 1-7 listopada 2014 roku

Parafia MB Królowej Polski, Jabłonna

XLIX rejon: 8-14 listopada 2014 roku

Parafia MB Królowej Polski, Warszawa-Anin

L rejon: 15–21 listopada 2014 roku

Warszawa-Rembertów - Kaplica Zgromadzenia Sióstr Loretanek

- następne informacje będą podawane sukcesywnie, w miarę koordynowania szczegółów kalendarium.

Ks. Dariusz Korbik
Wydział Duszpasterstwa Ogólnego