Triduum Paschalne, Wielki Piątek
Zaloguj
Informacja o cookies
Kalendarium Diecezjalnego Jerycha Różańcowego
30 listopada 2013 r. – 29 listopada 2014 r.

Przypominamy, że podane daty dotyczą momentu rozpoczęcia modlitwy; inauguracja parafialna ma miejsce zawsze o godzinie 19.00; modlitwa trwa od tego momentu pełną dobę (lub dłużej, jeśli taka była deklaracja Parafii).

XX. rejon: 12-18 kwietnia 2014

Siostry Albertynki, Siostry od Aniołów, Siostry Adoratorki Krwi Chrystusa - 12 kwietnia, sobota
Siostry Samarytanki, Siostry Imienia Jezus, Siostry Jezusa Miłosiernego - 13 kwietnia, niedziela
Siostry Misjonarki Benedyktynki, Siostry Dominikanki - 14 kwietnia, poniedziałek
Siostry Michaelitki, Siostry Kanoniczki, Siostry Elżbietanki, Siostry Eucharystki - 15 kwietnia, wtorek
Siostry Felicjanki - 16 kwietnia, środa
Siostry Serafitki, Siostry Franciszkanki od Cierpiących, siostry Franciszkanki z Orlika, Siostry Misjonarki Maryi, Siostry Honoratki, Siostry Karmelitanki, Siostry Kapucynki oraz "Elianum"- 17 kwietnia, czwartek
Siostry Loretanki - 18 kwietnia, piątek

Równolegle Jerycho podejmują:
Celestynów, Parafia Wniebowzięcia NMP (cały tydzień)
Oleksin, Parafia św. Aleksego (cały tydzień; zaprzyjaźniona wspólnota parafialna z Diecezji Siedleckiej)

XXI rejon: 19-25 kwietnia 2014

Warszawa-Bródno, Parafia św. Faustyny (cały tydzień)

XXII rejon: 26 kwietnia - 2 maja 2014

Nowy Dwór Mazowiecki, Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła - 26 kwietnia, sobota
Nowy Dwór Mazowiecki, Parafia św. Michała Archanioła - 27 kwietnia, niedziela
Janówek Pierwszy, Parafia św. Bartłomieja apostoła - 28 kwietnia, poniedziałek
Rajszew, Parafia św. Andrzeja Boboli - 29 kwietnia, wtorek
Skrzeszew, Parafia św. Jana Marii Vianneya - 30 kwietnia, środa
Huta Mińska, Parafia MB Nieustającej Pomocy - 1 maja, czwartek
Jakubów, Parafia św. Anny - 2 maja, piątek

XXIII rejon: 3-9 maja 2014

Mrozy, Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus - 3 maja, sobota
Mińsk Mazowiecki, Parafia Św. Michała Archanioła – 4 maja, niedziela
Wólka Mińska, Parafia MB Dobrej Rady - 5 maja, poniedziałek
Cegłów, Parafia św. Jana Chrzciciela – 6 maja, wtorek
Ignaców, Parafia św. Antoniego Padewskiego – 7 maja, środa
Mistów, Parafia MB Fatimskiej - 8 maja, czwartek
Budy Barcząckie, Parafia MB z Guadalupe – 9 maja, piątek

XXIV rejon: 10-16 maja 2014

Kałuszyn, Parafia Wniebowzięcia NMP – 10 maja 2014, sobota
Mińsk Mazowiecki, Narodzenia NMP – 11 maja, niedziela
Królewiec, Parafia MB Jasnogórskiej – 12 maja, poniedziałek
Żuków, Parafia Miłosierdzia Bożego - 13 maja, wtorek
Choszczówka Stojecka, Parafia św. Józefa Opiekuna Świętej Rodziny – 14 maja, środa
Chrośla, Parafia bł. Honorata Koźmińskiego – 15 maja, czwartek
Rudzienko, Parafia Miłosierdzia Bożego - 16 maja, piątek

XXV rejon: 17-23 maja 2014

Mińsk Mazowiecki, Parafia św. Antoniego – 17 maja, sobota
Mińsk Mazowiecki, Parafia Św. Jana Chrzciciela – 18 maja, niedziela
Wielgolas Brzeziński, Parafia Matki Odkupiciela - 19 maja, poniedziałek
Zamienie, Parafia Zwiastowania Pańskiego – 20 maja, wtorek
Grzebowilk, św. Kazimierza Królewicza – 21 maja, środa
Dębe Wielkie, Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła - 22 maja, czwartek
Kołbiel, Parafia Świętej Trójcy - 23 maja, piątek

- następne informacje będą podawane sukcesywnie, w miarę koordynowania szczegółów kalendarium.

Ks. Dariusz Korbik
Wydział Duszpasterstwa Ogólnego

Dod. Joanna Solak 22.11.2013 o 15:20, akt. 14.04.2014 o 11:10