Piątek XVI tygodnia okresu zwykłego, Święto Św. Jakuba Apostoła
Zaloguj
Informacja o cookies
Translokaty 2013
Aula Kurii, 25 czerwca 2013

Ksiądz Arcybiskup dnia 25 czerwca 2013 wręczył dekrety o zmianie miejsca pracy następującym kapłanom. Zgodnie z zapowiedziami publikujemy je 1 września. Wszystkim księżom, którzy podejmują pracę na nowych placówkach/funkcjach życzymy obfitości łaski Bożej i życzliwości ludzkiej.

  1. Ks. Banak Jerzy, proboszcz parafii Imienia NMP w Warszawie-Międzylesiu, mianowany rezydentem parafii Św. Apostołów Jana i Pawła w Warszawie – Grochowie
  2. Ks. Banaszek Adam, wikariusz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Józefowie, mianowany wikariuszem parafii Św. Wacława w Warszawie-Gocławku
  3. Ks. Bobeł Józef MSF, zwolniony z obowiązków proboszcza parafii Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku-Świdrze
  4. Ks. Bodecki Krzysztof, kapelan domu zakonnego Sióstr Rodziny Maryi w Warszawie-Płudach, mianowany wikariuszem parafii MB Królowej Polski w Markach-Pustelniku
  5. Ks. Bugaj Dariusz, wikariusz parafii Św. Jana Kantego w Legionowie, mianowany wikariuszem parafii Św. Mikołaja Biskupa w Dobrem
  6. Ks. Chojnicki Grzegorz, wikariusz parafii Nawrócenia Św. Pawła Apostoła w Warszawie, mianowany administratorem parafii Narodzenia Pańskiego w Jasienicy
  7. Ks. Czerski Krystian, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie
  8. Ks. Dębowski Jerzy, kapelan Cmentarza Bródzieńskiego, mianowany rezydentem parafii Św. Wincentego a Paulo w Warszawie
  9. Ks. Domański Jacek, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Dobrego Pasterza w Warszawie
  10. Ks. Drożdż Henryk, proboszcz parafii Św. Jana Chrzciciela w Stanisławowie k. Mińska Maz., mianowany rezydentem parafii Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach
  11. Ks. Filipczuk Marek, wikariusz parafii Św. Stanisława w Postoliskach, mianowany wikariuszem parafii Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie
  12. Ks. Filipowicz Krzysztof, wikariusz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Markach, mianowany kapelanem domu zakonnego Sióstr Rodziny Maryi w Warszawie-Płudach
  13. Ks. Gawle Marek, wikariusz parafii Chrystusa Króla w Warszawie-Targówku, mianowany wikariuszem parafii Narodzenia NMP w Warszawie-Płudach
  14. Ks. Grzybowski Jacek, prefekt Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej w Warszawie-Tarchominie, mianowany rezydentem parafii Św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie
  15. O. Haronska Roman ISChP, zwolniony z obowiązków wikariuszem parafii Dobrego Pasterza w Warszawie - Miedzeszynie
  16. Ks. Jankowski Eugeniusz, proboszcz parafii Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Mrozach, mianowany rezydentem parafii Matki Bożej Królowej Polski w Warszawie-Aninie
  17. Ks. Jarzyna Wojciech, wikariusz parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu, mianowany wikariuszem parafii Chrystusa Króla w Warszawie-Targówku
  18. Ks. Jasionek Wojciech, wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego w Warszawie-Saskiej Kępie, mianowany wikariuszem parafii Nawrócenia Św. Pawła Apostoła w Warszawie-Grochowie
  19. Ks. Jaśkowski Jacek, wikariusz parafii Wniebowzięcia NMP w Celestynowie, mianowany wikariuszem parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu
  20. Ks. Kałęcki Józef, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Rudzienku, mianowany proboszczem parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach
  21. Ks. Kania Stanisław, administrator ośrodka duszp. Św. Andrzeja Boboli w Rajszewie, mianowany proboszczem parafii Św. Andrzeja Boboli w Rajszewie
  22. Ks. Karolak Grzegorz, proboszcz parafii Św. Stanisława BM w Ostrowie, mianowany proboszczem parafii Miłosierdzia Bożego w Rudzienku
  23. Ks. Kazimieruk Wiesław, wikariusz parafii Narodzenia NMP w Warszawie-Płudach, mianowany administratorem parafii Najśw. Serca Pana Jezusa w Warszawie-Falenicy
  24. Ks. Kielczyk Sławomir, wychowawca Seminarium Propedeutycznego w Urlach, mianowany wicerektorem Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej w Warszawie-Tarchominie
  25. Ks. Kietliński Krzysztof, rezydent parafii Św. Wincentego a Paulo w Otwocku, mianowany proboszczem parafii Św. Jana Chrzciciela w Stanisławowie k. Mińska Maz.
  26. Ks. Klimek Piotr, rektor Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej w Warszawie-Tarchominie, mianowany rezydentem parafii Św. Wincentego a Paulo w Otwocku
  27. Ks. Kołak Jacek, wikariusz parafii Nawrócenia Św. Pawła Apostoła w Warszawie, pozostawiony bez przydziału
  28. Ks. Kondracki Paweł, wikariusz parafii Świętej Trójcy w Kołbieli, mianowany wikariuszem parafii Miłosierdzia Bożego w Warszawie-Saskiej Kępie
  29. Ks. Korczak Jakub, rezydent parafii Św. Apostołów Jana i Pawła w Warszawie, delegowany na dokończenie studiów w Instytucie Filologii Klasycznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
  30. Ks. Kozera Krzysztof, wikariusz parafii Św. Wacława w Warszawie-Gocławku, mianowany wikariuszem parafii Chrystusa Króla w Warszawie-Targówku
  31. Ks. Kraiński Wojciech, wikariusz parafii Św. Marii Magdaleny w Warszawie-Ugorach, mianowany administratorem ośrodka duszpasterskiego Św. Józefa Opiekuna Świętej Rodziny w Choszczówce Stojeckiej
  32. Ks. Król Jerzy, kapłan Archidiecezji Warszawskiej, wikariusz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie, mianowany wikariuszem Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha w Poświętnem
  33. Ks. Krysztopa Zygmunt, proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach, mianowany rezydentem Domu Księży Emerytów
  34. Ks. Kulesza Tadeusz, kapłan Diecezji Płockiej, rezydent parafii Świętych Ap. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Maz., mianowany rezydentem parafii Św. Wojciecha w Wiązownie
  35. Ks. Lao Arkadiusz, wikariusz parafii NMP Matki Kościoła w Sulejówku, mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie
  36. Ks. Lemański Wojciech, usunięty z urzędu proboszcza parafii Narodzenia Pańskiego w Jasienicy
  37. Ks. Lewandowski Eugeniusz, rezydent parafii Św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie, mianowany rezydentem parafii Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim
  38. Ks. Łaszcz Daniel, wikariusz parafii Św. Barnaby Apostoła w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii parafii Św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie
  39. Ks. Mazurek Jarosław, wikariusz parafii Matki Bożej Różańcowej w Warszawie-Bródnie, mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie
  40. Ks. Milewski Piotr, wikariusz parafii Św. Wincentego a Paulo w Otwocku, mianowany wikariuszem parafii Św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim
  41. Ks. Mościcki Artur, wikariusz parafii Św. Ojca Pio w Zagościńcu, mianowany wikariuszem parafii Imienia NMP w Warszawie-Międzylesiu
  42. Ks. Nowak Marek, wikariusz parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie, mianowany sekretarzem Biskupa Warszawsko-Praskiego
  43. Ks. Pierzchała Piotr, wicedyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Warszawsko-Praskiej, mianowany dyrektorem Wydziału Katechetycznego Kurii Warszawsko-Praskiej
  44. Ks. Pietrzak Krzysztof, proboszcz parafii Najśw. Serca Pana Jezusa w Warszawie-Falenicy, mianowany proboszczem parafii Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Mrozach
  45. Ks. Podkoński Józef, rezydent parafii Św. Jakuba Apostoła w Głownie (Diecezja Łowicka), mianowany rezydentem Domu Księży Emerytów w Łomiankach
  46. Ks. Połomski Piotr, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Świętego Ojca Pio w Zagościńcu
  47. Ks. Połomski Tomasz, wikariusz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce, mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Józefowie
  48. Ks. Protaś Piotr, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce
  49. Ks. Przywoźny Mariusz, wikariusz parafii Św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim, mianowany wikariuszem parafii Św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce
  50. Ks. Rokita Piotr, wikariusz parafii Św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie, oddelegowany do pracy w Ordynariacie Polowym Wojska Polskiego
  51. Ks. Rosłon Dariusz, wikariusz parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie, mianowany wikariuszem parafii Świętego Jana Kantego w Legionowie
  52. Ks. Rudko Andrzej, wikariusz parafii Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha w Poświętnem, mianowany wikariuszem parafii Św. Stanisława BM w Postoliskach
  53. Ks. Sapiejewski Zbigniew, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii NMP Matki Kościoła w Sulejówku
  54. Ks. Skłucki Jerzy, wikariusz parafii Św. Wojciecha w Wiązownie, mianowany wikariuszem parafii Św. Barnaby Apostoła w Warszawie
  55. Ks. Skoczylas Jacek, wikariusz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Józefowie, mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia NMP w Celestynowie
  56. Ks. Skolasiński Marcin, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Św. Wincentego a Paulo w Otwocku
  57. Ks. Sławiński Grzegorz, sekretarz Biskupa Warszawsko-Praskiego, mianowany proboszczem parafii Imienia NMP w Warszawie-Międzylesiu
  58. Ks. Staniszewski Artur, dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Warszawsko-Praskiej, mianowany wikariuszem parafii NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie
  59. Ks. Stępniewski Piotr, wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej w Warszawie-Tarchominie, mianowany wychowawcą Seminarium Propedeutycznego w Urlach
  60. Ks. Swędrowski Michał, wikariusz parafii Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie, mianowany administratorem parafii Św. Stanisława BM w Ostrowie
  61. Ks. Szabaciuk Jacek, wikariusz parafii Przemienienia Pańskiego w Radzyminie, mianowany wikariuszem parafii Św. Marii Magdaleny w Warszawie-Ugorach
  62. Ks. Świerżewski Jan, administrator ośrodka duszp. Św. Józefa Opiekuna Świętej Rodziny w Choszczówce Stojeckiej, mianowany rezydentem Domu Księży Emerytów w Otwocku
  63. Ks. Twardawa Marian MSF, mianowany proboszczem parafii Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku-Świdrze
  64. Ks. Wróblewski Zbigniew, wikariusz parafii Św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce, mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Różańcowej w Warszawie-Bródnie
  65. Ks. Wyszyński Piotr, wikariusz parafii Św. Mikołaja Biskupa w Dobrem, mianowany wikariuszem parafii Świętej Trójcy w Kołbieli
  66. Ks. Zając Dariusz, administrator parafii katedralnej Przemienienia Pańskiego w Nowosybirsku (Diecezja Nowosybirska, Rosja), mianowany wikariuszem parafii Nawrócenia Św. Pawła Apostoła w Warszawie
  67. Ks. Zdanowicz Marek, wikariusz parafii Chrystusa Króla w Warszawie-Targówku, mianowany wikariuszem parafii Przemienienia Pańskiego w Radzyminie
Dod. Ks. Wojciech Lipka 18.06.2013 o 13:20, akt. 31.08.2013 o 22:47